SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Články

Zahradnické práce Strakonice

Zahradnické práce Strakonice

Zahradnické práce - Podzim je čas sklizně a přípravy rostlin na zimní období

 • řez některých trvalek, keřů, živých plotů a stromů
 • úklid rostlinných zbytků a listí, pletí, čištění zarostlých pozemků
 • výsadba keřů a stromů
 • obnova a příprava záhonů
 • úprava terénu, zahradní stavby
 • kácení dřevin

Zahrady Strakonice

https://www.zahradypetr.cz/cs

Škrábance na sklech

Škrábance na sklech

Škrábance na sklech -Okna a zrcátka – škrábance

Skleněné dveře, vitríny, stěny a zástěny, dekorativní zrcadla, která mají nejen funkční, ale i dekorativní funkci, tvoří originální a originální prvek moderního interiérového designu. Sklo i zrcadla díky svým reflexním vlastnostem místnost opticky zvětšují a působí světlejším a prostornějším dojmem. V současné době v obchodech najdeme zrcadla se zabudovaným světlem, hodinovým mechanismem, kresbami, nápisy a ornamenty. Jsou k dispozici jak zarámované, tak i bez rámu. Zrcadla a skla vyžadují zvláštní péči, protože jsou nejen křehká, ale také málo odolná proti poškrábání. Nesprávným mytím mohou vzniknout nevzhledné škrábance; poškrábaná skla nebo zrcadla jsou často důsledkem použití nevhodných výrobků a materiálů.

Na co byste měli pamatovat, když se snažíte odstranit škrábance ze zrcadla?

 • Jak ozdobit zrcadlo bez rámu? Zajímavé nápady
 • Před zahájením práce je dobré zrcadlo sundat a postavit na vodorovnou plochu.
 • Je-li to nutné (například pokud je škrábanec blízko rámu), sejměte zrcadlo z rámu pomocí malého kladívka a šroubováků k odstranění hřebíků a povolení případných šroubů.
 • Pokud je to možné, omezte při opravách zrcadlového povrchu použití ostrých předmětů. Při použití užitkového nože je třeba jej nastavit pod úhlem, aby nedošlo k náhodnému poškrábání.
 • Při použití specializovaných přípravků k odstranění škrábanců musíte přísně dodržovat doporučení uvedená v návodu.
 • Při nanášení odstraňovače škrábanců dávejte pozor, abyste jej nerozmazali na příliš velkou plochu.
 • Nemělo by se používat více metod současně, protože jejich výsledky mohou být kontraproduktivní (výjimkou je použití epoxidového lepidla a GOI pasty, tuto metodu představíme dále v článku).
 • Menší škrábance a poškození lze obvykle odstranit nebo dokonce zamaskovat pomocí domácích opravných prostředků nebo specializovaných prostředků. Větší škrábance nemusí být možné odstranit.
 • Pokud chcete odstranit škrábance z autoskel, nejlepším řešením je svěřit takovou službu profesionálům, protože neúspěšné pokusy zamaskovat škrábance domácími metodami mohou problém zhoršit a následně ohrozit bezpečnost a pohodlí jízdy.

Škrábance na skle

Více o nás na webu: https://www.skloopravy.cz/

Stěhování pian

Stěhování pian

Stěhování pian - Mohu si pianino nebo křídlo přepravit sám?
Technicky ano, ale důrazně to nedoporučujeme kvůli hmotnosti a křehkosti těchto nástrojů. Je snadné poškodit nástroj i sebe.

Jaké jsou náklady na přepravu klavírů a klavírů?
Náklady se mohou lišit v závislosti na mnoha faktorech, jako je vzdálenost, velikost a hmotnost nástroje a také na specifikách samotné dopravy. Pro podrobnou nabídku je nejlepší kontaktovat dopravní společnost.

Bude můj klavír nebo klavír při přepravě pojištěn?
Pokud používáte profesionální přepravní společnost, měly by být vaše nástroje během přepravy pojištěny. Vždy si to ověřte u přepravní společnosti.

Stěhování klavírů

https://www.stehovanibulldog.cz/stehovani-pian

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha - Nejčastější chyby při montáži rolet

Rolety jsou velmi praktické a estetické interiérové ​​dokončovací prvky. Aby však plnily své funkce, musí být správně nainstalovány. Jen tak je plně využijete. Řekneme vám, jaké chyby se při montáži rolet nejčastěji dělají a jak se jim vyvarovat.

Buďte ze začátku opatrní

Pokud se rozhodnete pro montáž žaluzií svépomocí, musíte se o vše postarat již od začátku. Montáž začíná vyměřením okna, kde budou umístěny žaluzie. Měření musí být provedeno extrémně přesně, jen tak získáte plně funkční a estetickou roletu. Přečtěte si proto pozorně návod a změřte si podle něj všechny potřebné vzdálenosti. Špatné vyměření okna je častou chybou, takže abyste se vyhnuli zklamání, udělejte to pořádně. Jakmile to uděláte, můžete přejít k nákupu.

Velmi důležitým aspektem je také výběr správného modelu. Zvažte proto, jakou funkci má roleta v místnosti plnit a podle toho zvolte vhodný typ. Po nákupu je čas pustit se do práce.

Žaluzie levně

Více na webu: https://www.zaluziepraha.eu/

 

Vyklízení domů

Vyklízení domů

Vyklízení domů -  Úklid sklepa

Suterén je praktickým doplňkem prostor. Často se jedná o malou místnost. Pokud je v něm příliš mnoho, nelze tam nic najít ani schovat. Zcela ztrácí svou užitnou hodnotu.

Možná jste koupili nebo zdědili nemovitost a ve sklepě se povalují věci od bývalých nájemníků. Před stěhováním nebo rekonstrukcí se vyplatí sklep nejprve vyčistit . Pokud nemáte čas nebo nápad na odstraňování a odvoz nepotřebných věcí, nabízíme profesionální úklid sklepů v Praze .

Vyprázdnění sklepů je jediným řešením, jak znovu získat cenný prostor. Zavolejte nám! Naši zaměstnanci rychle odstraní nepotřebné věci a vyčistí police od staré spárovací hmoty, odstraní nepotřebné hračky, tašky a staré vybavení. Úklid sklepů v Praze je pro nás každodenní záležitostí. Neztrácejte čas – vyklidíme váš sklep levně a rychle!

Vyklízení bytu

Více o nás na https://www.vyklizenibytudomu.cz/