Facebook Login

SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Články

Odvoz starého nábytku

 Odvoz starého nábytku

Odvoz starého nábytku - Vyklizení prostor a likvidace odpadu

Vyklizení prostor je komplexní soubor činností, jehož cílem je úplné odstranění nepotřebných věcí z určitého prostoru. Ať už jde o sklep, byt nebo kancelář, vždy se v určitém prostoru časem shromáždí množství věcí, které už ale nebude nikdy nikdo potřebovat.

Zaměření pozemku, Geometrický plán, Geodetické práce

geodet

Zaměření pozemku

 Nevyplatí se pouštět do sporů o centimetry pozemku. Odchylky při zaměření hranic jsou přípustné, upozorňuje Marek Dinuš, jednatel společnosti GEO

Geometrický plán

 Jaké odchylky při vytyčení hranic jsou přípustné?
Neexistuje jednoznačná odpověď. Protože to, s jakou přesností se dá hranice vytyčit, vždy závisí na několika parametrů.

Geodetické práce

Například?
Například od stavu a přesnosti mapových podkladů, od velikosti pozemku a podobně. Zjednodušeně by se dalo říci, že povolená odchylka začíná při osmi centimetrech.
Proč právě u osmi?
Pro získání představy řeknu aspoň tolik, že jsou území, kde jsou mapové podklady v papírové, nedigitalizovanej podobě. Na nich má jen čára představující hranici, kdysi nakreslená tužkou či tuší, tloušťku pět milimetrů, což je při měřítku mapy například 30 centimetrů. Proto se bez hlubších analýz nedá odpovídat otázka, kudy přesně vede hranice mezi dvěma pozemky.

Likvidace společnosti levně

Likvidace společnosti levně

Likvidace společnosti levně - Nová právní úprava rozšiřuje okruh subjektů, které mohou vykonávat funkci likvidátora. Tímto subjektem může být jednak správce konkurzní podstaty, resp. jiná osoba zapsaná v rejstříku fyzických osob [1] (tuto podmínku splňuje každý občan SR i cizinec s pobytem na SR), pokud souhlasí s ustanovením do funkce a současně splňuje podmínku, ustanoviteľnosti za člena statutárního orgánu společnosti, a tudíž je bezúhonnou a zletilou osobou. Ve smyslu výše uvedeného došlo k vyloučení možnosti zastávat funkci likvidátora společnosti u osob se záznamem v rejstříku trestů, jakož i cizinců bez trvalého pobytu v České republice či právnických osob.

V případě ustanovení likvidátora soudem, bude soud vybírat náhodným výběrem ze správců konkurzní podstaty, a to i bez jejich souhlasu. Pokud likvidátora stanovily společníci nebo příslušný orgán společnosti, návrh na zápis likvidátora do obchodního rejstříku podává ustanovený likvidátor. Pokud likvidátora ustanoví soud, zapíše ho do obchodního rejstříku bez návrhu (§ 72 NOBZ).

UV dezinfekce vzduchu

UV dezinfekce vzduchu

UV dezinfekce vzduchu - UV-C lampy jsou šetrné k přírodě

UV-C germicidní lampy sterilizují až 3000-krát rychleji než dezinfekce chlorem a 25-krát efektivněji než kyselina chloritá. Jejich použití je ekologické. Bezpečně sterilizují vnitřní prostředí a nezatěžují životní prostředí chemickými přípravky a vznikem odpadních látek.
Jak bezpečně používat UV-C lampy?

UV-C lampy jsou určeny pouze pro použití v interiéru. Dveře a okna musí být během sterilizace zavřené. Lidé, zvířata ani rostliny se během používání nesmí zdržovat v místnosti. Po dezinfekci je nutné místnost dobře vyvětrat. Před použitím si prosím pečlivě přečtěte návod k použití.

Náš tip na dárek: Koupí desinfekčního UV-C lampy získáte univerzální praktický dárek, kterým můžete ochránit zdraví svých blízkých.

Vyklízení bytů

Vyklízení bytů

Vyklízení bytů - Nechte nebezpečnou práci na profesionálů! V rámci služby vyklizovaného vás rádi zbavíme kompletně všech problémů spojených s odvozem nepotřebného bytového zařízení. Zajistíme odvoz starého nábytku z bytových i nebytových prostor. Spolehlivě a rychle vypraceme byty, kanceláře, sklady, garáže, provozu či sklepa. Odvezeme vše, co potřebujete, od nábytku až po stavební odpad.

Ať už se jedná o jakoukoli nemovitost s různými specifiky, vždy najdeme efektivní způsob, jakým starý nábytek vypraceme. Nezáleží na tom, zda jde o staré skříně nebo postele - naši šikovní pracovníci bez problémů vypracovat nábytek jakýchkoli rozměrů.

Vyklízení bytu

Více o nás, viz link: vyklizeni bytu