Facebook Login

SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Články

Samolepící Fólie Praha

skyprint

Samolepící Fólie Praha - Nabídka pro velkoformátový digitální tisk sestává z litých, polymerních, monomerických fólií s šedým a transparentním lepidlem.
Vybrané druhy mají odnímatelné, repoziční, Easy Apply (tzv. Kanálkové) lepidlo, Easy Apply RS (kanálkové lepidlo s technologií
umožňující snadné přemisťování a posouvání po povrchu) nebo lepidlo na apolární povrchy.
V nabídce jsou speciální fólie na okna, stěny a fólie neobsahující PVC ani ftaláty.
Šířky rolí jsou 105, 106, 137 a 160 cm. Náviny jsou 50 m, při některých druzích 25 m.
V následujícím přehledu je možné vidět základní informace o fóliích včetně seznamu laminovacích fólií, s nimiž se jednotlivé fólie používají.

Velkoplošný, velkoformátový tisk

tisk

Velkoplošný tisk - Pokud chcete dosáhnout velké cíle, musíte jednat velké činy. Všichni přece víme, že na velikosti záleží a čím více vás bude vidět, tím se snadněji dostanete do povědomí svých budoucích zákazníků. Rozbalte to ve velkém s naší velkoplošnou reklamou.

Například: polep výkladů

Zaujměte své potenciální zákazníky už na první pohled! Polep výkladů kvalitními a odolnými fóliemi přivede lidi do vaší provozu a vy tak získáte nové zákazníky. Díky své designové přitažlivosti je polep výkladů ideální a nenásilnou formou reklamy, která zaujme.

Více o nás viz odkaz: velkoformátový tisk

Oprava autoskel

sklo

Oprava autoskel - Postup a průběh opravy čelního skla a jak dlouho to bude trvat?

Opravu provádíme osvědčenou rakouskou  technologií ROGER'S , jejíž kvalita je prověřena tisíci zákazníků. S opravami čelních skel jsme začali už v roce 1992 jako jedny z prvních na Slovensku, díky čemuž máme v této oblasti bohaté zkušenosti. Na provedenou opravu poskytujeme doživotní záruku!

    Podstata opravy spočívá v odsátí vzduchu z poškození pomocí podtlaku a následného vstříknutí polymerní pryskyřice, která se ke konci opravy vytvrzuje UV lampou.
    Tento proces se několikrát opakuje za účelem dokonalého odstranění poškození. Na konci procesu se povrch skla v místě poškození zaleštit.
    Oprava 1 až 2 poškození zabere z vašeho času přibližně  45 - 60 minut , při opravě několika poškození se může čas strávený v naší firmě mírně prodloužit (ne však dramaticky!).
    Opravu čelních skel děláme většinou na počkání, zákazníci mohou u nás zatím strávit čas při kávě a zajímavém čtení.
    V prostorách určených pro naše zákazníky máme k dispozici  Free WIFI přístup na internet .
    Bylo by zavádějící tvrdit, že opravou poškození zcela zmizí. Vzhledem k tomu, že čelní sklo je čirý, transparentní materiál, podroben neustále naší pozornosti, nepatrná stopa po poškození vždy zůstane. Kdo Vám tvrdí opak, nemluví pravdu

Poleptaná skla

sklo

Poleptaná skla - Leštění poškrábaných skel, poleptaná skla?

Nabízíme Vám jedinečné řešení na odstranění škrábanců na sklech, také odstranění graffity na sklech, nebo poleptání skla po graffity. Dneska se již nemusí měnit skla jen kvůli vandalismu, nebo když se stane nehoda na stavbě.

Povrchovými úpravami, jako broušením počínaje a lakováním či lazurami konče, naštěstí dokážeme navrátit sklům původní vzhled, bez nutnosti provádět jejich výměnu. Škrábance i stopy po sprejerech lze dnes účinně odstranit.

Vyklizení bytů

Vyklizení bytů

Vyklizení bytů - Potřebujete zlikvidovat starý nábytek v kanceláři nebo v bytě? Vše za Vás odvezeme a ekologicky zlikvidujeme. Likvidaci nábytku a elektroniky zajišťujeme v Bratislavě, v blízkém okolí jako je Senec, Pezinok, Stupava, Šamorín apod. Zajišťujeme přepravu likvidovaných věcí od zákazníka do sběrného dvora nebo na skládku.

  likvidace nábytku již od 1 ks

  demontáž, naložení, odvoz a likvidace starého nábytku z domácnosti

  odvoz a likvidace vyřazeného nábytku a zařízení z firem a obchodů

  vyklizení bytů při odprodeji

  ekologická likvidace - odvoz na skládku a do spalovny

  likvidace pozůstalosti - stěhování, likvidace, úklid

Odvoz starého nábytku

Více o nás viz link: Odvoz starého nábytku