SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Články

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha - Okna a žaluzie? nerozlučná dvojka

Dopřejte svým plastovým oknům tu správnou ochranu a pořiďte si žaluzie. Okna déle vydrží, budou se snáze udržovat, a pokud zvolíte vnější žaluzie, neohrozí je ani silný déšť. Stínicí technika má blahodárný vliv i na kvalitu spánku, protože když spíme, potřebujeme dostatek tmy, aby si naše tělo odpočinulo. Tak se nenechte rušit slunečními paprsky!

Zahradnické práce Strakonice

Zahradnické práce Strakonice

Zahradnické práce Strakonice - Nabízíme Vám údržbu a sečení trávníků  Vašich zahrádek, předzahrádek, firemních areálů atd... Můžeme sekat se sběrem do koše a následným vysypáním trávy na kopu, do kompostu či s odvozem a likvidací bio odpadu. Případně můžeme sekat mulčováním, kdy nadrobno posekaná tráva poslouží jako přírodní hnojivo. Na větší plochy máme připravený traktor ALKO s 310l košem.

Dále Vám umíme nabídnout jarní a podzimní vertikutaci (provzdušnění a vyčesání) trávníku s  následným vyhrabaním a likvidací travní drviny. Nabízíme Vám také hnojení kvalitním organickým holandským hnojivem Pure Sport&Golf, po kterém bude Váš trávník krásně zelený a v dobré kondici. Umíme Vám nabídnout i desek trávníku, provést kompletní regeneraci trávníku či pískování. 

Stěhování Kolín

Stěhování Kolín

Stěhování Kolín -  Přeprava nábytku a věcí

Při přepravě různých druhů věcí, nábytku, strojů a těžkých předmětů využíváme vozy se speciálně upravenými kontejnery a nakládacími vleky. Při zajišťování přepravních služeb používáme také materiály na ochranu, tedy lana, upevňovací pásy, plsti a fólie.

Rozsah našich přepravních služeb zahrnuje:
- přepravu nábytku
- přepravu klavírů
- přepravu trezorů
- přepravu pancéřových skříní
- přepravu strojů
Dále provádíme sběr a přepravu nábytku z nábytkových showroomů a předmětů z různých typů prodejen.
Doprava nábytku s naší společností bude 100% profesionální.

Opravy Praček Praha

Opravy praček Praha

Opravy praček Praha - Proč právě náš servis praček?

Specializujeme se na pračky Bosch a Siemens a máme s nimi rozsáhlé zkušenosti a stovky spokojených zákazníků.
Odborníci na Bosch a Siemens
Přesně víme, jak tyto stroje fungují, takže dokážeme rychle a přesně diagnostikovat všechny problémy. A když naši technici váš spotřebič opraví, bude opět fungovat jako nový.
Rychlé opravy bez starosti
Máme předem nachystané všechny díly pro váš spotřebič. Když vyrazíme k vám domů nebo do firmy, v 99 % případů ho dokážeme opravit hned a bez jakýchkoli zbytečných starostí.
Půlroční záruka na opravy
Váš spotřebič opravíme správně hned napoprvé, garantujeme to. Pokud se porouchá do 6 měsíců od první opravy, opravíme vám jej zdarma. Stojíme si za svojí prací a držíme slovo.

Opravy praček 

Více o nás na našem webu:  https://www.beran-opravy.cz/

 

Vyklízení domů

Vyklízení domů

Vyklízení domů - Ozonizace po zemřelých - pomoc s úklidem po zemřelém

Když jsou mrtvoly ve velmi pokročilém stádiu rozkladu, začnou uvolňovat látky nebezpečné pro lidské zdraví, zvané aminy. Pak je tu nejen velmi nepříjemný zápach, ale i možnost otravy. Proto se v takových případech vyplatí použít ozonizaci po smrti , která má řadu výhod. V první řadě se účinně zbavuje všech zdraví nebezpečných látek, choroboplodných zárodků a alergenů. Zároveň odstraňuje nepříjemné pachy, a co je velmi důležité - nereaguje s předměty v místnosti. Z tohoto důvodu je ozonizace bezpečnou a velmi účinnou metodou. Proto je tak důležité zesnulého důkladně dekontaminovat a  místo smrti vyčistit.

Ozonizaci po smrti provádíme pomocí moderních přístrojů a staráme se o velmi přesné provedení zakázky - uvědomme si, jak důležité je správně připravit místnost po smrti k opětovnému obývání.

Vyklízení Praha

Více o nás na nšem webu https://www.vyklizenibytudomu.cz/