SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Autobusová doprava Praha

Na kvalitě služeb záleží - kulturní společnost odráží i kulturu cestování. Otázka určitého standardu je důležitá pro pravidelné i občasné cestující využívající služby autobusová doprava Praha a v konečném důsledku je nezbytností i pro rozvoj a podporu turismu.

Autobusová doprava Praha přepravce

Pojďme si zhodnotit největšího autobusového přepravce v kraji, společnost autobusová doprava Praha. Společnost autobusová doprava Praha garantuje kvalitu svých služeb, protože za ní stojíte i vy, samotní cestující.

Autobusová doprava Praha názory

Díky vašim připomínkám a názorům zaměstnanci společnosti (od řidiče, přes techniky až po vedení) vědí, na jaké oblasti se soustředit a co se dá ještě vylepšit. Za minulý rok zaevidovala autobusová doprava Praha 149 připomínek, z nichž 55 byly podněty ohledně posunu či doplnění spoje, 67 se týkalo doplnění informací (zavazadel, ztráty věcí, jízdenky apod.), 17 bylo pochval a zbytek byly jiné podněty.

Autobusová doprava Praha a zpoždění

Monitoruje také příspěvky zaměřené na zpoždění nebo vynechání spoje, dřívější nebo pozdější odjezd, nesprávný postup řidiče, nevhodné chování, nezastavení na zastávce nebo zastavení mimo zastávky, odmítnutí přepravy, ale i postřehy typu kouření a telefonování během řízení či nepřiměřená jízda.