SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Geodetické práce

Geodetické práce - Je možné využít i katalog s administrativním členěním.
Konstrukce identifikátoru pro k.ú. Identifikátor pozemku je sestaven podle příslušného schématu. "WW" znamená kód vojvodství, "GG" - kód obce v poviatu. „R“ označuje typ komuny. Může to být město, venkov nebo sousedství. „XXX“ znamená číslo registrační oblasti v obci. Zatímco "NR" je číslo pozemku v rámci registrační oblasti.

Zaměření pozemku

Zaměření pozemku - Jaké jsou doplňkové funkce mapy?

Další možnosti lze použít k zobrazení geodetických map s čísly parcel. Mezi další funkce patří „Map layer“ nebo „Area measurements“. Pozemek je možné si prohlédnout díky mapám a plánkům . Je také možné měřit vzdálenost pozemku od ostatních bodů v oblasti. Možnost tisku je dobrá volba. Takto bude možné v terénu najít hranice pozemku.

Geometrický plán

Geometrický plán - V jaké komunitě jsi?

Být v terénu, není vždy snadné najít hranice mezi obcemi nebo provinciemi. Zvláště pokud probíhají lesy nebo zemědělskou půdou. Pro tento účel se vyplatí využít vrstvu „státní registr hranic“. Tímto způsobem můžete zkontrolovat, ve které obci nebo provincii se nacházíte. Je to dobré řešení v podobě aplikace pro nejmenší. Využít můžete také údaje ze Státního rejstříku zeměpisných jmen.