SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Geodetické práce

Zaměření pozemku

Zamřeření pozemku -
Situace na tomto trhu práce však není jednoduchá. I když se geodeti umí opravdu dobře a získávají zkušenosti a slušnou mzdu, některé znepokojivé situace jsou čím dál tím nápadnější. Pokud jde o geodety zastávající úřednické funkce, ty samí lidé zastávají řadu let, takže získat tento typ zaměstnání je obtížné. Na trhu je velká konkurence a počet geodetů je větší než počet pracovních míst, což se bohužel promítá do toho, kolik si geodet vydělá . Navíc je stále obtížnější pracovat na dohodu o provedení práce, kterou nahrazují smlouvy o provedení práce či mandátní .
Vlastnosti dobrého geodeta

Geometrický plán

Geometrický plán - Jaký by měl být dobrý geodet? Především důkladný, soustředěný, detailní a zodpovědný. Navíc potřebujete dobrou znalost matematiky, velkou trpělivost a velkou prostorovou představivost. Tyto funkce mají přímý vliv na výši výdělku geodeta .

Geodetické práce

Geodetické práce - Kde je práce v geodézii?
Geodeti mohou pracovat v kancelářích, v zeměměřičských, stavebních a dalších firmách, kde se provádějí měření pozemků, mohou také podnikat nebo se zaměstnat v dole či kartografických nakladatelstvích.
Vyplatí se ucházet se o práci v geodézii i přes nebezpečí? Určitě ano! Je však třeba připomenout, že nejlepší jsou ti, kteří svou profesi vykonávají s vášní. Není pro ně tedy těžké a náročné neustále se učit, trénovat a snažit se být stále lepší. Vložená práce jistě přispěje k vašemu úspěchu.