SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

kominické služby

Kominictví Praha - Ne každý o komínových vložkách slyšel nebo se s nimi setkal. Tyto služby však jistě dobře znají majitelé rodinných domů, kteří se o vytápění objektu musí starat sami.

Jednostěnný flexibilní systém odvodu spalin z kyselinovzdorné oceli je určen k modernizaci stávajících komínových průduchů. Systém může spolupracovat s topnými zařízeními s otevřenou (podtlakovou) i uzavřenou spalovací komorou, v přetlaku do 200 Pa, kde teplota nepřesahuje 200 °C, např. atmosférické, turbo nebo kondenzační kotle.

Jednostěnný systém odvodu spalin z kyselinovzdorné oceli určený k modernizaci stávajících komínových průduchů. Systém může spolupracovat s topnými zařízeními s otevřenou (podtlakovou) i uzavřenou spalovací komorou, v přetlaku do 200 Pa, kde teplota nepřesahuje 200 °C, např. atmosférické kotle, turbo nebo kondenzační kotle, generátory elektrické energie, BHKW, plynové radiátory, ohřívače a kotle na tuhá paliva.

 Dvouplášťový systém kouřovodu z nerezové oceli pro všechny pece určené pro vakuový provoz Olej, plyn a pevná paliva, generátory, ohřívače, plynové sálavé ohřívače.
 
 Dvouplášťový kouřovod z nerezové oceli pro všechny pece pro podtlakový provoz Olej, plyn, větrání.

Jednoplášťový a dvouplášťový izostatický systém odvodu spalin pro všechna topeniště pro provoz v přetlaku, podtlaku Olej, plyn a pevná paliva, generátory, ohřívače, plynové radiátory.