SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

sklo

Oprava autoskel - Postup a průběh opravy čelního skla a jak dlouho to bude trvat?

Opravu provádíme osvědčenou rakouskou  technologií ROGER'S , jejíž kvalita je prověřena tisíci zákazníků. S opravami čelních skel jsme začali už v roce 1992 jako jedny z prvních na Slovensku, díky čemuž máme v této oblasti bohaté zkušenosti. Na provedenou opravu poskytujeme doživotní záruku!

    Podstata opravy spočívá v odsátí vzduchu z poškození pomocí podtlaku a následného vstříknutí polymerní pryskyřice, která se ke konci opravy vytvrzuje UV lampou.
    Tento proces se několikrát opakuje za účelem dokonalého odstranění poškození. Na konci procesu se povrch skla v místě poškození zaleštit.
    Oprava 1 až 2 poškození zabere z vašeho času přibližně  45 - 60 minut , při opravě několika poškození se může čas strávený v naší firmě mírně prodloužit (ne však dramaticky!).
    Opravu čelních skel děláme většinou na počkání, zákazníci mohou u nás zatím strávit čas při kávě a zajímavém čtení.
    V prostorách určených pro naše zákazníky máme k dispozici  Free WIFI přístup na internet .
    Bylo by zavádějící tvrdit, že opravou poškození zcela zmizí. Vzhledem k tomu, že čelní sklo je čirý, transparentní materiál, podroben neustále naší pozornosti, nepatrná stopa po poškození vždy zůstane. Kdo Vám tvrdí opak, nemluví pravdu