SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Samolepící fólie Praha

 

Samolepící fólie Praha někdy také nazývané samolepící tapety jsou skvělým doplňkem do Vašeho domova. Jak samolepící fólie Praha sami správně použít a aplikovat na stěnu? Samolepící fólie Praha na stěnu se lepí lépe, když odmontujete zásuvky a vypínače (není nutné). POZOR - nezapomeňte předtím vypnout proud.

Samolepící fólie Praha

Omítky musí být čisté, suché, přilnavé a rovné. Staré tapety se bez zbytků odstraní ze stěny. Snadnější to je s prostředkem na uvolnění tapet. Do větších prasklin a děr se aplikuje plnící stěrka, sádra či sádrový tmel - vyhlaďte špachtlí a po zaschnutí ošmirglujte.

Samolepící fólie Praha

Na silně savé nebo drsné povrchy naneste podkladový nátěr. Pomocí olovnice si vyměřte a tužkou na stěnu nakreslete svislou čáru. Je důležité, aby byla co nejpřesnější. Naměřte si jednotlivé pruhy tapety. Délka pruhu samolepící fólie Praha závisí na výšce stěny. Ke každému dílu přidejte 10 i více cm (v závislosti na tapetovém vzoru). Na konečnou délku srovnáte tapety na stěně najednou.

Samolepící fólie Praha

Tapety položte na rovnou plochu. Lepidlo na tapetu roztírejte rovnoměrně od středu do stran. Pak tapetu poskládejte vždy namazanou stranou k sobě, aby se důkladně nasákla. Lepidlem natřete jen tolik pruhů, kolik můžete nalepit během 10 - 15 min.