SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Sídlo firmy v Praze

Sídlo firmy v Praze - Nevýhody virtuální kanceláře

Po četných výhodách virtuální kanceláře je čas popsat nevýhody. Není jich mnoho, ale pokud nějaké najdete, klidně napište do komentáře pod článkem. Doporučuji také popsat své pozitivní zkušenosti s virtuálními kancelářemi. Internet je plný nenávisti, takže stojí za to sdílet dobré názory.


1. Kancelář otevřena v určité hodiny
Každá virtuální kancelář funguje v určitou dobu. Nejsou tedy žádné noci v kanceláři ani schůzky v nestandardních časech. Sami musíte určit, jak velký problém to pro vás je.


2. Podmínky spolupráce
Většina virtuálních kanceláří má specifické podmínky týkající se služeb v podmínkách spolupráce. Může například odesílat přijatou poštu pouze jednou týdně, odesílat určitý počet faxů a přijímat určitý počet hovorů za měsíc. Někdy vše závisí na typu předplatného, ​​které jste si zakoupili. Upgrade na vyšší balíček nebude problém, ale pokud vaše společnost poroste, budete si muset udělat kalkulace nákladové efektivity.

3. Prestiž
Kancelářská prestiž je dvousečná zbraň. Stejně jako můžete zvýšit atraktivitu firmy pronájmem kanceláře v centru velkého města, můžete také hodně ztratit, pokud zvolíte nabídku křoví, sídlící v jedné místnosti na malém městě. Mezi šetrností a lakomostí je velmi tenká hranice.


4. Proměnlivost práva
Finanční úřady od začátku roku 2017 dělají vše pro to, aby poctivým podnikatelům zkomplikovaly život. Jak jsem již zmínil, virtuální sídla jsou plně legální a nebezpečné může být pouze využívání malých podezřelých nabídek. Abychom tuto nevýhodu minimalizovali, vyplatí se vybírat nabídky od velkých zkušených společností. Pomůže také zkontrolovat, jakou výpovědní lhůtu úřad nabízí, abyste v případě potřeby mohli smlouvu rychle vypovědět.

 

Sídlo firmy Praha

Více o nás na našem webu https://www.sidlofirmyvpraze.eu/