SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Škrábance na sklech

Škrábance na sklech -Okna a zrcátka – škrábance

Skleněné dveře, vitríny, stěny a zástěny, dekorativní zrcadla, která mají nejen funkční, ale i dekorativní funkci, tvoří originální a originální prvek moderního interiérového designu. Sklo i zrcadla díky svým reflexním vlastnostem místnost opticky zvětšují a působí světlejším a prostornějším dojmem. V současné době v obchodech najdeme zrcadla se zabudovaným světlem, hodinovým mechanismem, kresbami, nápisy a ornamenty. Jsou k dispozici jak zarámované, tak i bez rámu. Zrcadla a skla vyžadují zvláštní péči, protože jsou nejen křehká, ale také málo odolná proti poškrábání. Nesprávným mytím mohou vzniknout nevzhledné škrábance; poškrábaná skla nebo zrcadla jsou často důsledkem použití nevhodných výrobků a materiálů.

Na co byste měli pamatovat, když se snažíte odstranit škrábance ze zrcadla?

  • Jak ozdobit zrcadlo bez rámu? Zajímavé nápady
  • Před zahájením práce je dobré zrcadlo sundat a postavit na vodorovnou plochu.
  • Je-li to nutné (například pokud je škrábanec blízko rámu), sejměte zrcadlo z rámu pomocí malého kladívka a šroubováků k odstranění hřebíků a povolení případných šroubů.
  • Pokud je to možné, omezte při opravách zrcadlového povrchu použití ostrých předmětů. Při použití užitkového nože je třeba jej nastavit pod úhlem, aby nedošlo k náhodnému poškrábání.
  • Při použití specializovaných přípravků k odstranění škrábanců musíte přísně dodržovat doporučení uvedená v návodu.
  • Při nanášení odstraňovače škrábanců dávejte pozor, abyste jej nerozmazali na příliš velkou plochu.
  • Nemělo by se používat více metod současně, protože jejich výsledky mohou být kontraproduktivní (výjimkou je použití epoxidového lepidla a GOI pasty, tuto metodu představíme dále v článku).
  • Menší škrábance a poškození lze obvykle odstranit nebo dokonce zamaskovat pomocí domácích opravných prostředků nebo specializovaných prostředků. Větší škrábance nemusí být možné odstranit.
  • Pokud chcete odstranit škrábance z autoskel, nejlepším řešením je svěřit takovou službu profesionálům, protože neúspěšné pokusy zamaskovat škrábance domácími metodami mohou problém zhoršit a následně ohrozit bezpečnost a pohodlí jízdy.

Škrábance na skle

Více o nás na webu: https://www.skloopravy.cz/