SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Stěhování těžkých břemen

Stěhování těžkých břemen -  Přeprava klavíru - jak nepoškodit nástroj?

Mnoho lidí má ve svých bytech velké hudební nástroje, jedny z nejoblíbenějších jsou klávesy, jako jsou klavíry. Přeprava pian je vážná záležitost, která vyžaduje náležitou přípravu. Seznamte se s našimi tipy!
Přeprava klavíru - jak nepoškodit nástroj? - detailní obrázek

Přeprava  neobvyklého předmětu je vzácná . Mezi nimi lze rozlišit laboratoř , sbírku porcelánu  nebo klavír .  _ _ Kromě velkých rozměrů se klavír vyznačuje také nerovnoměrně  rozloženým těžištěm  , neobvyklým tvarem  a jemností . _ _ _ _ _ _ _ _. Na přepravu piana nebo klavíru jsou potřeba tři nebo i čtyři lidé, v takových situacích je nejvýhodnější využít služeb  stěhovací firmy , jako vedoucí  stěhování v Krakově máme zkušenosti s přepravou neobvyklých věcí.
Jak se připravit na přepravu?

Tyto hudební nástroje se liší modelem  a tedy i hmotností .  _  _ Klavíry mohou vážit  až 150 kg a také dvakrát  tolik  . _ _ _ _ Jejich rozměry  jsou také nepravidelné . _ Stanovení rozměrů a hmotností vám pomůže odhadnout počet potřebných oslůb pro bezpečnou přepravu. Před vyjmutím přístroje se vyplatí analyzovat  ujetou trasu  , zkontrolovat počet schodů  , nebezpečné předměty ,  které stojí na  vozovce nebo vzdálenost , kterou je třeba  překonat  . Před stěhováním klavíru je  dobré klavír řádně zajistit. Pro tento účel je nejlepší použít bublinkovou  fólii , přikrývky nebo dokonce ručníkSt. Piana a klavíry jsou  velmi drahé  nástroje  , často mají i sentimentální hodnotu a  jejich poškození  by mohlo znemožnit  hru , což by pro opravdového nadšence bylo nepříjemné .  

Stěhování pian, trezoru

Více o nás viz link:  Stěhování pian