SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Velkoplošný tisk

 

Když si necháte vytisknout A4 papír s textem, či nějakou prezentaci, můžete k tomu použít nějakou místní tiskárnu, která to zvládne! Ovšem chcete-li vytisknout nějaký billboard, bannery, plachty, poutače, prezentační systémy, reklamní tabule, tak k tomu je již zapotřebí velkoplošný, jinak řečeno velkoformátový tisk.

Velkoplošný tisk, velkoformátový tisk je již náročnější, a aby byl skutečně kvalitní je nejen zapotřebí zkušenost, praxe a další, ale také stroj, čili kvalitní a moderní tiskárna! Pro velkoplošný tisk, velkoformátový tisk byste měli zvolit firmu, která se na něj specializuje a má proto předpoklady, čili: zkušenost, praxi, odbornost a moderní tiskárnu!

Zkuste nás. My, TISKNI RYCHLE CZ máme jak odbornost, zkušenost, dlouholetou praxi, ale i super novou, úžasnou tiskárnu na velkoplošný tisk, velkoformátový tisk. Dokážeme vám kvalitně, rychle a levně vytisknout billboard, bannery, plachty, poutače, prezentační systémy, reklamní tabule, samolepky, polepy automobilů, polepy výloh, veletržní expozice, fólie pro okenní grafiku - polep automobilů, polepy výloh, prodejen, dopravní prostředky i tisk na speciální plasty - PopUp systémy a samozřejmě i papír - billboardy, bigboardy, plakáty a další…