SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Výklad karet levně

Výklad karet levně - Význam tarotových karet se může lišit v závislosti na typu balíčku a samotném výkladu. Začátečníci by se měli naučit věštit a vkládat tarotové karty na obrázkové karty, zkušení věštci se mohou obrátit na karty s bohatou symbolikou. Prozkoumejte oblíbené tarotové balíčky.

Tarotový balíček karet určený především k věštění a meditaci. Zpočátku sloužily i ke karetním hrám, ale v dnešní době jsou většinou spojovány s magií, tajemstvím a možností poznání budoucnosti. Bez ohledu na to, zda se chcete s tématem věštění vážně zabývat, ať už jde o čistě neformální zábavu nebo příjemný koníček, musíte si vybrat své první tarotové karty a balíček, díky kterému se naučíte základní techniky a pravidla výkladu.
Tarotové karty – jaký balíček si vybrat? Nejoblíbenější typy

Marseillský tarot

Balíček marseillských tarotových karet vznikl ve Francii pravděpodobně v polovině 17. století. Jde o nejstarší a nejoblíbenější balíček, který je v minulosti i dnes základem pro tvorbu nových karet. Aktuálně vyráběné balíčky se mírně liší od svých předchůdců, ale stále patří k těm nejobtížnějším na interpretaci kvůli opakujícím se symbolům na kartách a jejich nízké názornosti. Věštění z marseillského tarotu je určeno pouze pro zkušené věštce.

Crowleyho tarot

Toto je jeden z nejabstraktnějších tarotových balíčků bez postav nebo scén. Výklad karet je založen na

Dobrá Kartářka

Jiřina Linhová Mgr., více o mě na webu.