SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Vyklízení domů

Vyklízení domů - Pro mnoho spokojených zákazníků jsme provedli již stovky likvidací domů, objektů a bytů. Víme, jak celý proces připravit tak, aby proběhl co nejefektivněji, rychle a bez stresu. Důvěřujte nám a zbavte se nežádoucího problému – rychle, levně a čistě. Takže jak chcete!

Vyklízení / likvidace bytů, domů, obchodů, hal, firem a sklepů.

Pokud jste koupili byt či dům nebo jej právě prodáváte a nevíte, co se vším starým a nepotřebným zařízením, jste na správné adrese. My to všechno vyřídíme!

Zbavíme se všech těchto věcí, nábytku a všech ostatních věcí.

Odvezeme veškerý starý nebo použitý nábytek jako sedací soupravy, rozkládací pohovky, židle, taburety, skříně, šatní skříně, vodní postele, křesla, taburety, lenošky, postele, staré matrace, vestavby, segmenty, stoly, noční stolky, lavice , posuvné skříně , botníky, šatní skříně, psací stoly, komody, komody, vitríny, kuchyňské linky, police, kancelářské skříně, noční stolky, knihovny, nábytek z borovice, nábytek z lamina, zahradní nábytek, lakovaný nábytek, voskovaný nábytek, Nábytek Black Red White, čalouněný nábytek, předsíňové skříně, koupelnové skříňky, stolky a jiné.

Zbavíme se i všech dalších nepotřebných věcí každodenní potřeby, jako jsou televizory, montáž a demontáž nábytku, pračky, prádelna, kuchyňské vybavení, tj. trouby, sklenice, hrnky, sklo, hrnce, pánve, hrníčky, porcelán a jiné nádobí, toustovače, kuchyňské grily, příbory, nože, vidličky, talíře, jídelní soupravy, prostředky na mytí a čištění nádobí, utěrky, utěrky, kuchyňské věšáky a další nežádoucí věci!

Vyklidíme vše od skříní, skříní, demontujeme nepotřebné police, věšáky, soklové lišty, stará závěsná svítidla, koberce a koberce - byt či dům vyčistíme kompletně - i na nulu.

Vyklízení bytu

Vyklízení bytu, domlů, véce o nás viz link: vyklízení bytu