SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

vyklízení

Vyklízení domů - Deodorizace místa po mrtvole - odstranění pachů

Oblíbeným způsobem deodorace bytu po smrti je zamlžování místností ULV nebo suchá mlha odstraňovačem zápachu. Dezinfekce bytu zemřelého pomocí ULV zamlžení se hovorově nazývá studená mlha a úspěšně se používá při dekontaminaci prostoru po mrtvole. Celá etapa se provádí pomocí elektrických zařízení, které šíří studenou mlhu po místnosti.

Vyklizení bytu - Aroma difuzér uvolňuje osvěžovač s biocidním přípravkem a jeho velikost nepřesahuje 60 mikronů. Po zamlžení je vzduch v prostorách dobře zvlhčen a mikroorganismy jsou odstraněny. Patogeny, které unikly z těla zemřelého člověka, nenávratně mizí.

Vyklízení Praha - Specialisté na dezinfekci mrtvých

Společnost nabízí od roku 2013 specializované úklidové služby pro byty po úmrtí v celém Česku. Naše čističe provádějí profesionální posmrtné čištění pomocí nejúčinnějších technologií a biocidů na trhu. Často v pokojích po smrti můžete narazit na drastické pohledy, takže uklízeč bytů po smrti by měl být na takové scény připraven. K naší práci přistupujeme profesionálně a diskrétně, garantujeme expresní služby na nejvyšší úrovni v celém Česku.