SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Zahradnické práce Strakonice

Zahradnické práce Strakonice - Rozprašovače vody

Aby rozprašovače, resp. postřikovače fungovaly, potřebují hodně vody a silný tlak. Hadice se připojí k postřikovači, systém může fungovat jako nadzemní nebo podzemní. Takové postřikovače jsou vhodné zejména pro zavlažování větších ploch s květinami nebo zelení. Můžete si zvolit postřikovače se zpětným ventilem nebo bez něj. Postřikovače mohou mít také statické hlavy, k pokrytí celé zalévané plochy je jich zapotřebí několik. Jedna hlava obvykle zabírá plochu 5m. Další možností je zvolit postřikovače s rotační hlavou, které jsou schopny zalévat větší plochy. Výhodou tohoto systému je rovnoměrnější zavlažování, které také zabraňuje tvorbě vodních louží.

Kapková závlaha

Když jde o kapkové zavlažování, je to systém podobný systému s rozprašovači. Jeho výhodou je, že šetří váš čas věnovaný zalévání zahrady, spotřebovává méně vody, a tak šetří i finanční prostředky. Má však i nevýhody. rozklad listí v zahradě pomocí takových systémů je horší. V tomto systému musíme použít speciální vodovodní potrubí a regulační ventil, který reguluje tlak v potrubí.

Zavlažovací systém

Zavlažovací systém se liší od ostatních zavlažovacích systémů tím, že má automatické, nezávislé ovládání. Ušetří to váš čas, protože systém není třeba řídit. Systém lze ovládat pomocí ovládacích spínačů nebo řídit počítačem. Můžete si dokonce zvolit zavlažovací systém, který má zabudované detektory vlhkosti a zahradu zalévá jen v případě potřeby.

Zahradnické práce

Více o nás na našem webu