SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Žaluzie Praha

 

Velkou výhodou oproti rolovacím síťovaným systémům u žaluzie Praha je její přesné polohování. V horní části se síťka posouvá ve vodicím profilu ve tvaru U, v dolní části je síť vedena velmi nízkým PVC profilem, který umožňuje prakticky bezbariérový přechod mezi exteriérem a interiérem.

Žaluzie Praha plisové sítě

Jednou z dalších výhod plisovaných síti oproti produktu žaluzie Praha je možnost vzájemného spojování jednotlivých dveřních segmentů při řešení širokých fasádních otvorů, proto je vhodná do všech typů dveřních výplní včetně balkonů, teras i zimních zahrad.

Žaluzie Praha segmenty

Maximální šířka plisované síťky při použití 4 segmentů dosáhne 540 cm. Plisovaná síťka proti hmyzu -síťovina používaná téměř na všechny typy sítěk proti hmyzu je vyráběna ze skelného vlákna potaženého PVC vrstvou. Díky tomuto materiálovému složení jsou síťky proti hmyzu odolné vůči povětrnostním podmínkám a minimální reagují na tepelné výkyvy.

Žaluzie Praha barva

Barva síťoviny může být černá nebo šedá. Šedá síťovina není vizuálně rušivá, protože šedá barva s okolním prostředím splývá a na okně ji téměř nepozorujeme. Vyznačuje se výbornou světelnou propustností. V minulosti se využívala i bílá síťovina, která však byla velmi výrazná. Vyberte si jednoduše síťky i žaluzie Praha podle Vašeho vkusu.