SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

zaluzie praha

Žaluzie Praha - venkovní rolety

Představují jeden z nejstarších způsobů stínění oken. Skládají se z roletového pancíře, který tvoří spojené hliníkové nebo plastové lamely. Pancíř se navíjí do schránky a vede se v bočních lištách. Venkovní rolety se dají ovládat ručně nebo motoricky.

Venkovní rolety v sobě skrývají řadu výhod. Objevte je i vy!
Venkovní rolety představují jeden z nejlepších a nejefektivnějších způsobů stínění rodinných domů nebo bytů. Dají se využít nejen jako ochrana proti slunci, ale i jako zábrana před únikem teplacez okenní otvor. V létě zabraňují přehřívání interiéru, v zimě naopak fungují jako tepelná izolace. Výsledkem je značná úspora nákladů na klimatizaci a vytápění.


Výhody venkovních rolet CLIMAX:

    Špičkové německé komponenty Alukon
    Nejširší sortiment typů a barev v ČR
    Záruka 4 roky
    Široká prodejní síť

Dokonalé stínění díky vnějším roletám

Léty osvědčené venkovní rolety dokonale zastíní váš interiér, ale současně díky průduchem mezi jednotlivými lamelami nepřicházíte o možnost pouštět denní světlo do místnosti nebo větrat. Chcete-li místnost dokonale zastínit, lamely jednoduše DOVRE a naplno využijete funkci roletového pancíře.

Venkovní rolety chrání vaše okna

Ať už chystáte na novostavbu nebo rekonstrukci, určitě si pořídíte nová okna. Doporučujeme instalaci venkovních rolet, které chrání okna před nepříznivým počasím, jako je nárazový déšť a vítr, kroupy, nebo před UV zářením. Rolety tak viditelně prodlužují životnost oken. Pokud nevíte, jaké venkovní rolety jsou vhodné právě pro váš typ stavby, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme! Více viz odkaz: Žaluzie Praha