SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha - SKT OPOTERM NOVA - oproti standardní verzi systému Opoterm se ve verzi NOVA změnilo umístění integrované moskytiéry. Síť proti komárům byla umístěna za roletu, což umožnilo její přiblížení k rámu okna. Instalace tohoto řešení je velmi snadná. Podobně jako u systému SKB STYROTERM se pouzdro používá jako laťový vstupní adaptér pro „nacvakávací“ instalaci moskytiéry. Je důležité si uvědomit, že správně srolovanou moskytiéru lze do pouzdra rolety vložit kdykoliv, ať už při výrobě nebo po montáži na rám okna. Sluší se také dodat, že vložení moskytiéry neovlivňuje parametry rolování pláště. Další výhodou systému je možnost nacvaknutí krycích plechů konců pouzdra rolety na již nainstalovanou roletu. Díky speciálnímu náběhovému adaptéru lamel je možné vyrobit širší žaluzie s užšími pojezdy, což je na francouzském trhu často žádané řešení. K dispozici jsou adaptéry pro elektrické i ruční ovládání. V druhém případě možnost zhotovení širšího pouzdra znamená, že vývod šňůry nebo pásu dopadá na šířku fasády, takže automatickou roletu lze namontovat na zeď.

SKT OPOTERM RENO - tato verze byla vytvořena s ohledem na francouzský trh, kde je mimořádně oblíbené použití starých pouzder, které se při renovaci neodstraňují, neboť se jedná o nosné prvky stavební konstrukce. Toto řešení je extrémně univerzální. Pouzdro je vyříznuto do tvaru "Z", což umožňuje jeho přizpůsobení všem rámům náhrady na trhu s velikostí profilu od 25 mm do 110 mm. Tato verze je dostupná pouze pro verzi systému bez moskytiéry.

SKY OPOTERM MONOBLOCK - řešení bylo navrženo především pro potřeby francouzského trhu, kde jsou stěny budov velmi často tepelně izolovány nad interiérem bytu, okna jsou zabudována do izolační vrstvy. Jedná se o speciální okenní profily, tzv. vyžaduje použití monobloků, a tím výrazně komplikuje použití zabudovaných žaluzií. K vyřešení tohoto problému navrhl systém Aluprof řešení pro instalaci na tento typ okenního rámu. Tento produkt se vyznačuje malými rozměry a žádnými upevňovacími prvky. Běhoun je k dispozici ve dvou verzích, v hliníku s plochou zadní stěnou a se šikmou stěnou z PVC, která je navržena tak, aby odpovídala sklonu rámu monobloku a zajistila tak stabilní základnu pro montáž.

Žaluzie do plastových oken

Víci informací, na naem webu, viz odkaz: Žaluzie do plastových oken