SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha - Motorizovaná závěrka

Motor rolety lze nyní nainstalovat do jakéhokoli typu rolety. Vyberte si z  plastových  nebo  hliníkových rolet  a objednejte si je s vestavěným motorem rolety. Vaše nové rolety namontujeme do 2 týdnů. Naše rolety nabízíme s dopravou zdarma a 2letou zárukou výrobce!

Díky neustálému vývoji a modernizaci žaluzií máme nyní možnost místo žaluzií s pásovým pohonem použít elektrickou motorizaci, která kromě pohodlnosti také usnadňuje efektivní pohyb žaluzií, které se obtížně vytahují. Motory žaluzií lze instalovat do všech typů žaluzií, u kterých je zabráněno bočnímu posuvu lamel žaluzií. Ať už se jedná o vnější pouzdro, vnitřní pouzdro nebo pouzdro, které lze omítnout. Díky tomu není třeba se obávat zvětšování velikosti pouzder rolet, protože tyto elektromotory jsou instalovány uvnitř kovové hřídele. Ať už se jedná o plastové rolety, hliníkové rolety, dřevěné rolety, motorové rolety jsou dostupné pro každého, bez ohledu na typ rolety.

Motorizované rolety usnadňují každodenní život dětem, seniorům a lidem s omezenou schopností pohybu, protože někdy jen obtížně posouvají i lehčí rolety. Žaluzie poháněné elektrickým trubkovým motorem značně usnadňují život vám i celé vaší rodině. Některé typy lze dokonce předprogramovat, poskytují bezpečný provoz a v neposlední řadě šetří energii, a to jak v zimě, tak v létě.

Źaluzie servis montáž oprava

Více o nás na https://www.zaluziepraha.eu/